Biustonosz push up

Biustonosz push up – pomysł na prezent dla samej siebie

Artykuł zaktualizowany 4 lutego 2021


Jakaś egoistyczna część naszej natury dowodzi, że najprzyjemniej wybiera się prezent…sobie. Zwłaszcza jeśli jest to nowe ubranie, buty, torebka lub piękna bielizna. Jeśli również uważacie, że nowy stanik push up to najlepszy prezent, zapraszamy was do lektury naszego poradnika jak wybrać biustonosz powiększający biust.


W tym tekście nie chcemy przekonywać Was do oczywistego – wszystko co naturalne i małe także jest piękne. Mały biust to dla wielu kobiet problem, a dużą pomocą są wówczas staniki powiększające piersi. Takie jak biustonosze push up czy usztywniane staniki padded bra. Jeśli natura nie obdarzyła Cię biustem imponujących rozmiarów, dobrze dobrana bielizna może zdziałać prawdziwe cuda. Szczególnie prawidłowo dobrany, piękny stanik push up.


Biustonosz push up – czym jest i jak go nosić?

Zasadniczo warto wiedzieć, że biustonosze push up same w sobie nie zostały stworzone do powiększania biustu. To dopiero wszyte w nie wkładki z pianki gorseciarskiej dodają tej magicznej objętości, dzięki czemu piersi wyglądają na oko na dwa rozmiary większe. Sama konstrukcja ma za zadanie zebrać i unieść piersi (z angielskiego push znaczy pchnij, a up – do góry). To stanik modelujący, który nadaje piersiom idealnie okrągły kształt i tworzy kuszący rowek miedzy nimi, tak bardzo lubiany przez Panie i Panów.

Piękny efekt uniesienia i powiększenia osiągniemy jednak tylko, jeśli stanik będzie prawidłowo dobrany. Biustonosz nie może być zbyt luźny w obwodzie, a miseczki muszą obejmować całą piersi. Dobrze dobrany biustonosz w ogóle nie powinien się przesuwać, kiedy podnosi ręce czy się pochylamy. Pamiętajcie, że za mała miseczka stworzy nieestetyczne „bułeczki”, a co gorsze – długotrwałe noszenie za małego stanika deformuje piersi. Również zbyt duży obwód może pogorszyć stan i wygląd piersi przez to, iż biust nie jest wówczas należycie podtrzymywany.


Jak powiększyć piersi stanikiem push up?

Poza dobrze dobranym rozmiarem istotny jest również model stanika push up. Jeśli zależy Ci na efekcie powiększenia, należy wybierać biustonosze z wkładkami powiększającymi. Wykonuje się je albo z żelu, albo z gąbki gorseciarskiej. Mogą być wszyte na stałe lub umieszczone w specjalnych kieszonkach, skąd można je wyjąć (np. kiedy nie zależy nam akurat na efekcie powiększenie).

Sam model push up możecie również dostać w ramach kilku fasonów. Klasyczny stanik push up oczywiście świetnie wygląda do wydekoltowanych topów i bluzek. Z kolei specjalne staniki z obniżonym zapięciem z tyłu będą idealne do kreacji bez pleców (np. na sylwestra czy karnawałową imprezę).  Zapięcie od zwykłego biustonosza push up można ukryć także przy pomocy specjalnych gadżetów.  Obniżacz zapięcia biustonosza, klamra do ramiączek lub sylikonowy tył sprawią – mały pomocniki, dzięki którym Twój codzienny push up nada się do sukienek z odkrytymi plecami lub do innych problematycznych kreacji.


 

Dodaj komentarz