skarpety

Skarpetki na Zamówienie – Prezent dla Pracownika lub Klienta

Artykuł zaktualizowany 4 maja 2022


Skarpety pozornie mała rzecz, a tak istotna w naszej garderobie. Nie wyobrażamy sobie teraz chodzenia, a może bardziej nieposiadania, skarpetek (nie wszyscy oczywiście). Cenimy je sobie za komfort, wygodę i ciepło, jakie nam dostarczają. To  od nas zależy jakie skarpetki założymy. Dają nam pewną dozę swobody w aranżacji własnego wyglądu i pozwalają uczynić naszą stylizację unikalną.


Skarpetki dawniej a dziś

Dawniej skarpetki noszone były tylko w określony sposób – panowie musieli je mieć dostosowane kolorystycznie do swojego ubioru np. do garnituru czy butów. Nie było mowy, żeby do czarnego garnituru mężczyzna ubrał np. czerwone skarpetki. W XX w. głównym trendem w kolorystyce skarpetek była czerń, biel czy granat. Wszelka forma odstąpienia od tych kolorów była nie do pomyślenia. W przypadku pań sprawa była prostsza (a może wręcz przeciwnie), kobiety nie nosiły skarpet wcale. Na szczęście czasy się zmieniły.

skarpety męskie

Obecne skarpety to nie to samo  co kilka, kilkanaście lat temu. W XXI wieku nastąpiła całkowita rewolucja w kontekście tej części garderoby. Teraz panowie mogą i chcą  nosić kolorowe skarpetki. Na męskich skarpetkach zaczęły się pojawiać kwiaty i zwierzątka. Panie zaczęły nosić skarpetki nie tylko do obuwia sportowego. Pojawił się trend noszenia skarpet nawet do szpilek.

skarpety damskie

Osoby, które wybiegają poza tradycyjny schemat noszenia skarpet, pokazują siłę swojego charakteru i odwagę. Są one postrzegane jako osoby kompetentne i pewne siebie, zyskując szacunek i uznanie. Takie postrzeganie swojej osoby przez siebie i innych to często początek drogi do sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym. 

Personalizowane skarpety na prezent?

Skarpety wracają także do łask, jako forma prezentu i coraz więcej przedsiębiorstw do firmowych paczek dołącza parę skarpet z ciekawym nadrukiem.

Czytając ten tekst, pojawia się pewnie pytanie, ale jak to skarpetki na prezent? Mogę odpowiedzieć, że TAK! Skarpetki straciły już łatkę prezentu, którego się nie daje. Zresztą same skarpetki też przeszły długą drogę. W ofercie sklepów znaleźć można ciekawe czy śmieszne wzory, które znacząco odbiegają od znanych z XX wieku skarpet w różnych odcieniach szarości i granatu.

Skarpetki z logo – niecodzienny prezent dla pracownika lub klienta

Jedną z firm tworzących spersonalizowane skarpety dla firm jest Divin. Można w niej zamówić skarpety z własnym logo lub wzorem, które można następnie podarować klientowi lub pracownikowi. Taka forma prezentu jest alternatywą dla oklepanych długopisów czy pendrive’ów.

W ofercie firmy jest możliwość wyboru rodzaju skarpet, na którym zostanie wykonany nadruk. Wszystko po to byś mógł jeszcze bardziej spersonalizować prezent.  

Ze względu na zastosowanie możemy wybrać:

  • skarpety klasyczne,
  • skarpety sportowe,
  • skarpetki stopki,
  • podkolanówki,
  • skarpety dedykowane, na indywidualne zamówienie (np. niestandardowy rozmiar, wysokość skarpet, inny rodzaj ściągacza itp.).

skarpety z nadrukiem

Personalizowane skarpetki dla pracowników to miły gest, który pokaże, że zależy nam na nich. Sportowe skarpety dla pracowników np. lubiących grać w piłę nożną, nietypowe skarpetki dla pań w ulubionym kolorze szpilek, dla miłośników psów skarpety w czworonogi  czy skarpetki z własnym nadrukiem wymyślonym przez Ciebie to z pewnością nietypowe rozwiązanie na upominek. Jednak właśnie to może sprawić, że zapadnie on na dłużej w pamięci.

Prezent dla klientów Twojej firmy w postaci skarpetek z logo firmy  z pewnością zostanie przez nich zauważony i doceniony. Należy pamiętać, że skarpety z logo firmy stanowią też powierzchnię  reklamą naszej działalności.

Inną okolicznością – w jakiej skarpety sprawdzą się w roli upominku – jest sponsoring lokalnych drużyn sportowych. Skarpety sportowe z nazwą zespołu oraz logo sponsora będą to doskonały sposób na promocję własnej firmy przy wsparciu zespołu młodych i utalentowanych sportowców.

Skarpetki z własnym nadrukiem cieszą się ogromnym zainteresowaniem a firmy takie jak Divin dokładają wszelkich starań, aby jakością wykonania i zastosowanych materiałów sprostać wymaganiom każdego klienta. Dlatego też wspomniana wyżej firma oferuje przygotowanie próbek przed finalizacją zamówienia. Dzięki temu zobaczymy, jak będzie wyglądał nasz projekt. 

Innym rodzajem personalizacji jest przygotowanie dwóch różnych wzorów skarpet w parze, które w detalach lub kolorystycznie będą do siebie pasowały. Jest to coraz mocniej zauważalny trend, dzięki któremu każdy może podkreślić swój własny styl.

skarpety z własnym wzorem

Kiedy skarpetki sprawdzą się jako prezent?

Pozostaje jeszcze kwestia – kiedy wręczyć pracownikowi prezent w postaci skarpet lub obdarować klienta upominkiem? Odpowiedź jest prosta: Kiedy tylko będzie ku temu okazja. Produkty z własnym logo sprawdzą się w każdej sytuacji, a skarpetki na zamówienie wykonane np. w okresie świątecznym wywołają uśmiech na niejednej twarzy. Warto więc rozważyć zakup dedykowanych skarpet dla własnej firmy, które będzie można dodawać do innych upominków wręczanych pracownikom i klientom.

Dodaj komentarz