modny mężczyzna portfel

Jak wybrać dobry męski portfel skórzany?

Artykuł zaktualizowany 12 maja 2021


Bogaty świat męskich portfeli skórzanych

Od wielu lat galanteria skórzana się rozwija. Przez długi czas świat mody skupiał się przede wszystkim na kobietach. Z założenia mężczyzna nie potrzebował ani tylu ubrań ani dodatków więc nie był ciekawym obiektem, dla którego warto projektować. Od kilkunastu lat podejście się zmienia nie tylko jeśli chodzi o ubrania. Także buty i inne dodatki są coraz bardziej różnorodne i zindywidualizowane oraz dopasowane do różnych mężczyzn.

Duży rozwój mody męskiej jest zauważalny wśród galanterii. Portfele męskie skórzane to jedne z tych elementów garderoby, które każdy mężczyzna posiada i zwykle kupuje je na dłuższy czas, przez co muszą być nie tylko uniwersalne i estetyczne, ale także dobrze i trwale wykonane. Warto przyjrzeć się zatem kilku najpopularniejszym w Polsce markom męskich portfeli skórzanych.


Najpopularniejsza marka

portfele skórzane męskie markowe

Najpopularniejsza od lat marka to Pierre Cardin. Portfele męskie skórzane tej firmy to gwarancja klasy, jakości i dobrego wykonania. Francuska klasyka w najlepszym wydaniu to idealne podsumowanie produktów Pierre Cardin. Ich portfele urzekają także dużym wyborem zarówno wśród modeli jak i kolorów.


Z nutą ekstrawagancji

Jedną z najbardziej charakterystycznych marek jest Harvey Miller. Jeśli kiedykolwiek zobaczycie portfel z dobrej jakości skóry, z intensywnie niebieskim paskiem przebiegającym w dolnej części portfela, to na pewno portfel męski skórzany tej marki. Jest to jednak element występujący tylko w ich czarnych portfelach. Portfele brązowe są zdobione oryginalnymi przeszyciami.


Zawsze w dobrej cenie

Jeśli szukamy portfeli męskich skórzanych dobrej jakości i w stosunkowo niskiej cenie warto przyjrzeć się markom Ricardo i Ronaldo. Ich portfele są bardzo klasyczne najczęściej czarne, średniej wielkości. Będą pasować każdemu, kto jest fanem klasyki.


Dobre, bo polskie

Wśród polskich marek na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza marka Solier. Portfele męskie skórzane tej marki charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz wysokogatunkową skórą. Są to portfele na lata, gdyż przez długi czas użytkowania nic nie tracą na wyglądzie. Ponadto Solier produkuję portfele w różnych gabarytach, również dla tych, którzy cenią sobie cieniutkie portfele.


Najlepsze cienkie portfele

Najpopularniejszą jednak marką produkującą cieniutkie męskie portfele jest Brodrene. Osiągnęli oni wszystko w produkcji cienkich egzemplarzy. Ich portfele są wykonane ze świetnej skóry, są wytrzymałe, bardzo różnorodne a przede wszystkim są delikatne. Nie mają podszewek, kieszonek, dzięki czemu są eleganckie i nie powodują nieestetycznego efektu wypchanych kieszeni.


Dzika natura portfeli

Jedną z najpopularniejszych w Polsce marek męskich skórzanych portfeli jest Wild. Ich portfele są wykonane z wołowej skóry i bardzo często zachowują pierwotny wygląd materiału. Każde ewentualne odbarwienia, czy emblemat głowy z rogami przywodzi na myśl dziki zachód. Jakość produktu jest jak najlepsza, a portfele przez swój wygląd bardzo męskie.


 

Dodaj komentarz