Tanie programowanie. Noworoczna promocja Udemy.com.

Udemy-Logo

Programiści są jednym z najbardziej pożądanych zawodów na rynku pracy. Niemal wszyscy znajdują pracę w branży, już nawet na studiach. Jednak żeby być konkurencyjnym na rynku, często trzeba wykazać się znajomością więcej niż jednego języka programowania.


Jaki język programowania jest najlepszy?

To pytanie jest jednym ze standardów, słyszę je za każdym razem. Nie ma lepszych lub gorszych języków, tylko każdy jest używany do zgoła innego rodzaju programowania. Na początek musisz sobie odpowiedzieć na pytanie. Czy wolisz wiedzieć jak coś działa? Jesteś wzrokowcem i lubisz widzieć namacalny efekt Twojej pracy?

Na pierwsze pytanie odpowiedziałeś TAK?

Stanowisko programista back-end jest dla Ciebie. Zajmują się oni samym “mięsem” kodu. Python i PHP to języki dla Ciebie.

Na drugie pytanie odpowiedziałeś TAK?

Stanowisko programista front-end jest dla Ciebie. Zajmują się oni “wizualną” częścią. Wybierz C++, PHP lub JavaScript.

We współpracy z Udemy.com stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju promocję. Uzyskaj zniżki na wszystkie kursy programowania… i wiele innych.


Kliknij w Udemy i zyskaj do 94% zniżki na kurs programowania! 

Przydzieloną zniżkę zobaczysz na samej górze strony!

 

Udemy-Logo


Jak zostać dobrym programistą?

Dobry programista to sprytny programista. Ta zasada powinna przyświecać Ci przy każdym zleconym zadaniu. Podstaw nie unikniesz, jednaka na pewnym poziomie programowania, zaczyna się szukać sposobów na obejście utartych szlaków. Znajdując odpowiednie rozwiązanie możemy oszczędzić sobie wiele niepotrzebnego wysiłku. Zanim jednak dojdziesz do takiego poziomu, musisz poznać twarde podstawy wybranego języka programowania.

5 wskazówek jak zostać dobrym programistą

  • Przede wszystkim musisz znaleźć swoją niszę. Zdecyduj co Ciebie najbardziej kręci i dojdź do perfekcji. Lepiej znać doskonale jeden język, niż kilka tylko przeciętnie.
  • Otaczaj się lepszymi od siebie. Przyswajaj wiedzę od bardziej doświadczonych programistów. W końcu uczeń przerośnie mistrza!
  • Bądź na bieżąco z nowościami i zmianami w językach programowania. Cały czas nasłuchuj i czerp wiedzę z różnych źródeł.
  • Nie ucz się kodu na pamięć. Musisz dojść do słynnego – “Jak to zrobić, żeby się nie narobić” oraz “Work smart, not hard”.
  • Uczestnicz we wszystkich projektach, na każdym jego kroku, od A d Z. Dzięki temu będziesz miał pogląd na jego całość. W ten sposób dużo łatwiej spełnić oczekiwania współpracowników i wciąż się rozwijać.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*